DİLOVASI ISITMA SOĞUTMA

ISITMA SOĞUTMA
ISITMA SOĞUTMA . hizmetler

Yaz ve kış ayları boyunca etkili bir yeri olan ısıtma soğutma sistemleri, eviniz, iş yerlerinizi ve sosyal yaşam alanlarınız gibi birçok ortama uygun ebat ve özelliklere sahip ürünlerden oluşmaktadır.  Çeşitli kullanım özelliğine sahip olan ürünler, Hem ısıtıcı hem de soğutucu olarak tasarruflu klima, sıcak su ile entegreli kombi, pratik kullanımıyla vantilatör seçenekleri gibi yaşam alanlarınızı sizin için daha da uygun hale getirmektedir. Siz de ısıtma soğutma sistemlerini emir yapı tesisat sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde olduğu gibi bunaltıcı yaz günlerinde de yaşam alanınızda daha iyi vakit geçirebilmek adına size uygun birçok; ısıtma ve soğutma ürün seçeneği vardır. Ev, ofis, restoran ve iş yerinizde kullanım tercihinize göre her türden cihaz özelliği ve boyutuyla yaşam alanlarımıza dahil durumdadır. Bundan dolayıdır ki Yaşam alanınıza en uygun; ısıtma soğutma sistemleri; seçmeniz durumunda size hem tasarruf hem de konfor sunsun, bu durumları elde edebilmek için emir yapı tesisattan bilirkişi ve ustalık konusunda deneyimlerinden tecrübe edinebilirsiniz.

 

Evlerde sıklıkla kullandığınız ısıtma ve soğutma ürünleri işlevleri genellikle hem kış ayları için ısıtma görevi, hem de yaz aylarında soğutucu olarak çalışmaktadır. Örnek olarak Isıtma soğutma özelliği kombi ile gerçekleşiyorsa birçok konuda kazanç elde edebileceğinizi söylenebiliriz. Nedeni şudur ki;  Kombi ev ile birlikte su sistemleri için de genellikle tercih edilebilen Isıtma sistemleri, ortak özellik olarak elektrikli, fanlı ve buharlı çalışma özelliği ile ortam ısısını yükseltici yönde kullanılmaktadır. Kombiler sayesinde ısıtma özelliği olan ürünlerde aynı zamanda suyunuzu sıcak kullanma avantajı sağlamaktadır. Böylece kış ayları boyunca hem odanız ısınmış hem de banyo ve mutfak gibi rahatlıkla sıcak suyu kullanalabileceğiniz alanlara yönlenmiş olursunuz. Kış aylarında ısıtma konusunda ısıtma ürünleri tercih edildiği gibi yaz günlerinde de sıcak havalarda soğutma ürünleri tercih edilir. Isıtma ve soğutmaya ürünü çeşidi olarak örnek verecek olursak klima modelleri, elektrikli cihazlar, vantilatörler, kombi ve elektrikli şömineler kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra termosifon ve şofben gibi seçenekleri de mevcut olan ürünlerde banyoda ısıtıcı amaçlı olarak kullanılmaktadır.

 

Evinizde ve yaşam alanlarınızda her çeşit ortamı ısıtmak için elektrikli ısıtıcılar kullanabilirsiniz. Elektrikli ısıtıcılar, sobalar üçlü, beşli ve daha fazla LED ya da İnfrared özellikli borularla ısı özelliği sağlarlar. Bunlara ek olarak evlerinizde taşınabilir radyatörler, fanlar, buharlı sobalar, elektrik özellikli şömineler ve klimalarda kullanabilir.

 

Emir yapı tesisat tüm bu cihazların teknik bakımlarını itina ile sizlere uygun fiyata sunmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçip hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com