EMİR YAPI TESİSAT Kimdir ?

emir yapı tesisat

              Merkezi Kocaeli ‘nin Gebze ilçesinde bulunan Emir Yapı Tesisat deneyimli kadrosuyla alanında öncü bir firmadır. Bunun nedenini hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde öncelikli olarak müşterilerinin güven içinde ve hızlı bir şekilde aldığı hizmetten en üst düzeyde yararlanması olarak gösterilebilir. Alanında Eğitimlerini tamamlamış tecrübeli kadro yapısıyla; son teknolojik cihazlar kullanılarak size ve çevrenize rahatsızlık vermeden çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

              Müşteri memnuniyeti için var olan https://www.emiryapisutesisati.com adresi aracılığı ile geçmişten günümüze kadar olan tecrübelerini en iyi şekilde müşteriye yansıtmak ilkesiyle yola çıkan firma, hizmet sektörü alanında kendini sürekli yenilemektedir. Bu alanlardan bazıları; mutfak banyo ve daire içi tesisat, tıkanmış lavabo açımı, tıkanmış tuvalet açımı, banyo ve mutfak tadilatı, duşakabin montajı ve tadilatıdır. Bina içi ısıtma ve soğutma, kalorifer tesisatı başta olmak üzere kısaca sıhhi tesisat alanında yıllarında vermiş olduğu tecrübe ile bölgede müşteri memnuniyetini olumlu tutma adına değerli çalışmalar yürütmektedir. 

                 Emir Yapı Tesisat sağlamış olduğu tüm bu olumlu özellikler ile bölgede yükselen yıldız olma potansiyelini daima canlı tutmaktadır. Firmanın geniş lojistik ağı sayesinde tamir tadilat işleri süresi hızlı ve doğru tespitlerle kısa sürede yapılmaktadır.
Emir Yapı Tesisat olarak sağlanan en önemli özelliklerden kısaca söz edecek olursak kırmadan dökmeden anahtar teslim su tesisatı işleri yaptığıdır. Daha önce de bunu son teknolojik cihazlar kullanarak yaptığını ifade etmiştik.

                Kısaca bahsedecek olursak; kameralı teknolojik makinelerle noktasal tespit yapılması firmayı en büyük artısı olarak öne çıkarttığı gibi sizlere fazladan tamir tadilat işi çıkarmayarak hem zamandan hem de maddi olarak tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bizlere 0538 076 83 49 numaralı cep telefonumuzdan ulaşabileceğiniz gibi 7/24 aynı numaranın Whatsapp destek hattına dilediğiniz zaman mesaj atabilir ve tesisat sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Bunların dışında firmamızdan online randevu alarak sizlere ulaşmamızı da sağlayabilirsiniz. Randevu talepleriniz destek personelimiz tarafından teknik birimimize ulaştırılarak sizlere en kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Bir başka iletişim seçeneği olarak [email protected] adresinden merak ettiğiniz soruları iletebilir e-mail yoluyla sizlere dönüş sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Tüm müşterilerimize ve potansiyel müşteri adaylarımıza güzel günler dileriz. Sizler için daima hizmete hazır servis ve müşteri hizmetlerimizle en kısa sürede görüşmek dileğiyle.

Emir Yapı Tesisat Misyonumuz

                Emir Yapı Tesisat,sıhhi tesisat, mekanik tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.
Hangi semt olursa olsun zamanında orada oluyoruz. Su tesisatı işinizi ihtimam ve özenle yapıyoruz ve sorunlu bir tesisat işiyse örneğin su kaçağı gibi bizzat takibini yapıyoruz kesin çözüme kavuştuğuna kanaat getirmeden işi teslim etmiyoruz. Su tesisatçınız 7/24 ulaşılabilir olmalı size kullandığı malzeme ve tesisattaki sorun hakkında bilgi vermelidir.

Emir Yapı Tesisat Vizyonumuz

                  Emir Yapı Tesisat olarak ülkemizde yerli ve yabancı teknolojik ürünlerin ve cihazların kullanımını en sağlıklı şekilde sağlayarak, ülke ekonomisine katma değer oluşturmak başlıca görevimizdir. Firma olarak ülkemize en  faydalı tesisleri kazandırma çabası, uluslararası firmalarla rekabet etme bilinci ile örnek endüstriyel tesisler, ısı merkezleri ve havalandırma tesislerini ülkeye kazandırmak başlıca görevlerimizdendir.

Su tesisatı, kalorifer tesisatı, petek temizliği, tamir tadilat işleri, mutfak ve banyo tesisatı gibi başlıca işlerimizi anahtar teslimi olarak ve hızlı bir şekilde hizmetini sağlamak ilk önceliğimizdir. bunları yaparken de kırmadan dökmeden mantığı daima firma bilincinde oturmuş bir şekilde devam etmektedir. Bu kadar iddialı olma sebebimizin başlıca dayanağı tecrübeli kemik kadromuz ve uzman personelimizdir. Sizde bizlerden en kısa sürede hizmet alarak kaliteli hizmet anlayışının sözde değil özde halini bizimle tecrübe edebilirsiniz.

emir yapı tesisat 2

Emir Yapı Tesisat Hizmet Alanlarımız

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya Su Tesisatı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya  Isıtma Soğutma sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya  Kalorifer Tesisatı  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya  Kombi Tesisatı  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya Petek Temizliği  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya   Mutfak Banyo sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetimizle ilgili ayrıntıya Tamir Tadilat İşleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Emir Yapı Tesisat Hizmet Bölgeleri

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Kocaeli  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Gebze  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Darıca  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Şekerpınar  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Çayırova  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Tuzla    sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Pendik   sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Dilovası  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Hereke  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Diliskelesi   sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimizle ilgili ayrıntıya Kartal  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Emir Yapı Tesisat Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Geniş  bilgi almak için  Facebook , İnstagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edip güncel bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com