HİZMETLER

             Emir Yapı Tesisat olarak bu alanda bölgedeki Hizmetler  ile alakalı kısa bilgilere değindik. Detaylı bilgilere ulaşmadan önce özet hizmetler yazılarımızı okuyunuz. Daha fazla hizmetler ile alakalı  bilgiye devamını oku butonundan ulaşabilirsiniz. Böylece ilgili hizmetler sekmesinin detaylı yazısına ulaşmış olursunuz.

SU TESİSATI HİZMETİ

su-tesisatı

Su Tesisatı , tipik olarak hem binalara temiz su temini sağlayan hem de atık suları kanalizasyon yoluyla ve yer altı kanalizasyonlarına bir mülkten uzaklaştıran bir dizi boru ve armatür olarak tanımlanabilir. Bir Konutta ortalama; banyo, lavabo ve mutfak içinde su temini ve atıkların yönetimini sağlayacak tesisat sistemidir. Ayrıca ısıtma ve soğutma ve havalandırma sistemlerini de içerebilir. Su Tesisatı işleri genellikle, teoriyi incelemek ve yeterliliklerini değerlendirmek için pratik çalışmalar yapmak isteyen profesyonel tesisatçılar tarafından gerçekleştirilir. Birçok insan Su Tesisatı işlerinin sadece sızıntıları düzeltmek ve banyo veya mutfakla ilgili eşyaları takmakla ilgili olduğunu varsayabilir. 

Ancak, Su Tesisatı, eğitimli bir tesisatçıdan gelen girdi olmadan, herhangi bir borunun yanlış veya yanlış yerlere döşenmesi olasılığı olduğu için herhangi bir mülk inşaası için hayati önem taşır. Bir yapıya erken bir tesisatçı dahil olması demek, herkesin boruların nereye döşeneceği ve hangi armatürlerin ve bağlantı parçalarının nereye yerleştirilmesi gerektiği konusunda net olduğu anlamına gelir.

ISITMA SOĞUTMA HİZMETİ

ISITMA SOĞUTMA

Yaz ve kış ayları boyunca etkili bir yeri olan ısıtma soğutma sistemleri, eviniz, iş yerlerinizi ve sosyal yaşam alanlarınız gibi birçok ortama uygun ebat ve özelliklere sahip ürünlerden oluşmaktadır.  Çeşitli kullanım özelliğine sahip olan ürünler, Hem ısıtıcı hem de soğutucu olarak tasarruflu klima, sıcak su ile entegreli kombi, pratik kullanımıyla vantilatör seçenekleri gibi yaşam alanlarınızı sizin için daha da uygun hale getirmektedir. Siz de ısıtma soğutma sistemlerini emir yapı tesisat sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Soğuk kış günlerinde olduğu gibi bunaltıcı yaz günlerinde de yaşam alanınızda daha iyi vakit geçirebilmek adına size uygun birçok; ısıtma ve soğutma ürün seçeneği vardır. Ev, ofis, restoran ve iş yerinizde kullanım tercihinize göre her türden cihaz özelliği ve boyutuyla yaşam alanlarımıza dahil durumdadır. Bundan dolayıdır ki Yaşam alanınıza en uygun; ısıtma soğutma sistemleri; seçmeniz durumunda size hem tasarruf hem de konfor sunsun, bu durumları elde edebilmek için emir yapı tesisattan bilirkişi ve ustalık konusunda deneyimlerinden tecrübe edinebilirsiniz.

KALORİFER TESİSATI HİZMETİ

KALORİFER TESİSATI

         Kalorifer tesisatı bakımı çok önemlidir. Çünkü kalorifer sistemleri ısıtma konusunda en bilindik yöntemler arasında yaygın olarak kullanılan bir biçimdedir. Kaloriferler binaların tamamının ısıtılması için kullanılan düzenekler şeklinde tasarlanmıştır. Kalorifer sistemlerinde özellik olarak bir çeşit yakıt ile kalorifer kazanı dediğimiz  yapılarda yakılması sonucu ve daha sonra ortaya çıkan ısı boru sistemleriyle ısıtılmak istenilen yerlere taşınarak ısının yayılımı sağlanmaktadır.

          Sıcak su ile çalışan bu sistemler günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir kalorifer kazanı, boru sistemi ve radyatörlerden oluşur.

Çalıştırılması durumunda meydana gelen sıcak sulu kalorifer düzenekleri, ısıyı en düzgün biçimde odaya dağıtabilen sistem yapılarına sahiptirler. Kalorifer kazanında su ısıtılabildiği gibi, bir motor yardımıyla boru sistemine iletilir. Bunun sonucunda borularda dolaşan sıcak su radyatörlere kadar hızlı bir şekilde ulaşır ve ısınan radyatörler de odayı ısıtır.

KOMBİ TESİSATI HİZMETİ

KOMBİ TESİSATI

     Emir yapı tesisat kombi tesisatı konusunda merkezi Kocaeli ilinin gebze ilçesi başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren bir firmadır. Uzman personelleri ile yetkinliğin ön planda tutulduğu çalışma şekli sayesinde bölgenin önde gelen güvenilir firmaları arasında yer almaktadır.

Kombi tesisatı konusunda tek bir markaya bağlı kalmadan hizmet verdiği gibi tesisatın konumlandırılması konusunda müşteri bilgilendirilmesi de itina ile yapılmaktadır. Peki bu bilgilendirmede müşteri ne gibi avantajlara sahip oluyor ona kısaca değinelim. 

       Bina veya meskende kurulacak olan tesisatın en doğru şekilde nasıl ısı verimini yüksek tutarak montajlanacağı konusunda çok sağlıklı bilgilerle iş tamamlanmaktadır. 

       Kullanılacak kombi türünden tutunda döşenecek petek büyüklüğü ve adedi konusunda tam randımanlı olarak çalışılmaktadır. Emir yapı tesisat bünyesinde yer alan kadro sayesinde ve yılların getirmiş olduğu tecrübeden de kaynaklı olarak yüksek öngörülü çalışma kriterleri benimsemiştir. Bu kriterler sonucunda bölgede tesisat verim konusunda üst düzey geri dönüşler alması sayesinde daima tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere tesisat kurulumlarında yüksek verimli olarak çalışan sistemler daha uzun ömürlü olarak planlanır. Tabi bu durum işin ehli kişilerce ve firmalar aracılığı ile gerçekleştirilir. En ufak bir yanlış konumlama sistemin olması gerektiği gibi çalışmaması ve verimin düşük olması sonucu sistemdeki dahil olan ürünlerin bakım sürelerini erkene aldırabileceği gibi kullanım

PETEK TEMİZLİĞİ HİZMETİ

PETEK TEMİZLİĞİ

         Kombi tesisatı çok kullanılan bir sistem olduğu için yapılacak petek temizliği işlemleri de profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleştirilmesi gerekir. Titizlik gerektiren bir bakım çalışması yapılması zorunlu unsurlar arasında yer alır. Sektörde su tesisatı firmaları petek temizliği sırasında çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyede hazır bulunmaktadır. Bu sebeple konusu olduğundan dolayı emir yapı tesisat da bu hazır olan firmalar arasında kayıtsız şartsız olarak yer alıyor. Zamanı gelen tesisatlar da Petek temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptırılacağı vakit bu işi yan alan olarak yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından ziyade tesisat firmalarını tercih etmeniz gerektiğini açıkça ifade edelim. 

Kombi bağlantılarından sonra en önemli ayrıntı olan ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanları uzmanlık gerektiren bölüm kategorisinde yer alır. Bu nedenle bu iş tesisat ustalarına emanet edilmelidir.

MUTFAK BANYO TADİLAT HİZMETİ

MUTFAK BANYO TESİSATI

        Mutfak banyo tesisatı sırasında bir tesisatçının en çok kullandığı alan banyo bölümleri olarak göze çarpmaktadır. Aynı zamanda insanlarında en çok kullandıkları alanlardan birisi de bu bölümdür. Bu nedenle de tesisat ile ilgili en çok sorunların yaşanacağı kısım bu alanlarda yer alır. Banyolar sadece sorunlar yaşandığı zaman değil tamir tadilat işleri olduğu zamanda tesisat ustalarının sıklıkla görev yaptığı ortamlardır. Banyoda oluşan su kaçakları tamiri, musluk bataryası değişimi, küvet, duş teknesi değişimi gibi tesisat sorunları firmamızda itina ile yapılmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra su kaçağı, lavabo değişimi, tıkanıklık giderme, klozet değişimi ve tamiri, tıkanıklık açma gibi işleri de üstlenmekteyiz.

Banyo tesisat montaj işleriniz, Duş seti montajı gibi genel tesisatçı işlerinizle birlikte sorunsuzca yapılmaktadır. Verdiğimiz hizmetler sırasında teknolojik cihazlar kullandığımızdan dolayı kırmadan dökmeden mutfak banyo tesisatı işlerinizi garantili olarak teslim etmekteyiz. Firma personelimizde yer alan kadromuzda kemik kadro yapımız sayesinde işinin ehli ustalarımızla sizlere kaliteli hizmet sunmayı vaat ediyoruz. Bölgede teslim ettiğimiz ve edeceğimiz birçok işte yıllardır süre gelen müşteri memnuniyetini bozmama hedefimiz ve hizmet politikamız daima ilk sırada yer almaktadır.

TAMİR TADİLAT İŞLERİ HİZMETİ

TAMİR TADİLAT İŞLERİ

     Tamir tadilat işleri için bölgede usta potansiyeli ile aranan bir firma olma özelliği ile ilk sıralarda yer alıyoruz. Bina dış cephesinde yer alan giydirme işlerinde boya sıva tamirat gibi çok amaçlı işlerde hizmet vermekteyiz. Asma iskelelerin pratik kurulumunu yaparak kolaylıkla yer değiştirme özelliğini kullanabiliyoruz. Bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayabiliyoruz.

Emir yapı tesisat olarak anahtar teslim tamir tadilat işleri alanında temel perde, su basmanı izolasyonları, ıslak zemin su deposu izolasyonu gibi detaylandırılmış işler yapmaktayız. 

Ahşap çatı işleri, çevre düzenleme işleri, bina tadilatları gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz. Bunların yanı sıra kısaca detaylandıracak olursak çelik konstrüksiyon kat sistemleri, çelik pergula kasaları, ara kat balkon çıkmaları, izolasyonlu ahşap ve metal çatı sistemleri, ses izolasyonu gibi bölümlerde de faaliyetlerimiz yer almaktadır.

SOSYAL MEDYA DA BİZ

Hizmetler alanımızdan hizmetler ile alakalı özet bilgilere ulaşabilirsiniz. Bizleri  Facebook , İnstagram ve Twitter hesaplarımızdan takip ederek güncel bilgiler elde edebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com