Robotla Tıkanıklık Açma

Robotla Tıkanıklık Açma Nedir?

tıkanıklık açma

        Her evde yaşanabilen tıkanıklık problemlerinin en kolay çözüm yöntemlerinden birisi robotla tıkanıklık açma yöntemidir. Özellikle gider borularında oluşan tıkanıkların çözümlenebilmesi yakın bir zamana kadar ev sahipleri için maliyetin yanında kırma ve dökme anlamına geliyordu. Firmamız tarafından uygulanan son teknoloji tıkanıklık açma yöntemleri sayesinde hem kırıp dökmeden hem de çok kısa sürelerde tıkanıklık problemleri giderilmektedir.

        Tuvalet, banyo ve mutfakların korkulu rüyası olan boru tıkanıkları kimi zaman kullanıcıları evden soğutabilecek bir hal almaktadır. Genellikle lavabo ve giderlere sıcak su ile dökülen kimyasal geçici olarak çözüm sağlasa da gider açma konusunda kalıcı olmamaktadır. Bunun dışında gider borularının yenilenmesi işlemi kalıcı çözüm sunmuş olsa da evi inşaat alanına çevirmektedir. Bu noktada firmamızın kullandığı robotla tıkanıklık açma yöntemi hem pratik hem masrafsız bir çözüm sunmaktadır.    

Robotla Tıkanıklı Açma Yöntemi Nasıl Uygulanır?

robotla gider açma

           Kullanıcılar tarafından gider borularına atılan suda yok olma özelliği olmayan cisimler tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bebek bezi, ıslak mendiller, plastik cisimler bunların başında gelmektedir. Bu noktada tıkanıklığın sebebini tespit edebilmek oldukça önemlidir. Kameralı tıkanıklık açma makinesi sayesinde ilk olarak tıkanma noktası sebebi ile beraber tespit edilir.

           Tespit işleminin ardından müşterilerimize ayrıntılı bilgilendirme işlemi konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılır. Ardından uç kısmında çelik yaylar bulunan tıkanıklık açma makinesi evinize zarar vermeden çalışmaya başlar. Tıkanıklığa sebep olan cisim ne kadar sert olursa olsun robotla tıkanıklık açma yöntemi ile yok edilir.

         Ve son olarak ekibimiz son kontrollerini yaparak 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde evinizden ayrılır. Son derece temiz ve pratik bir çözüm sunan bu yöntemi firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile uygulamaktadır.

Robotla Tıkanıklık Açma Yöntemi Nerelerde Kullanılır?

robotla tıkanıklık açma yöntemi

         Tıkanıkların açılmasında robot kullanımı sıklıkla tuvalet ve banyo giderlerinde kullanılmaktadır. Bunların dışında kanalizasyon giderlerinin açılmasında da kullanılır. Gider borularına atılan sert cisimler belirli bir süreden sonra bir noktada tıkanır ve giderin kanalizasyona ulaşmasını engeller. Bu noktada kimyasal açıcılar tıkanan boruda küçük bir kısmı açarak geçici çözüm sunabilir. Fakat kullanıma bağlı olarak aynı noktada tıkanıklık devam edecektir

A-Tuvaletlerde Robotla Tıkanıklık Açma

           Alaturka ya da klozetli tuvaletlerde gidere atılan kâğıtlar belirli bir süre sonra tıkanıklığa neden olacaktır. Bu tıkanıklık ise hem görsel hem de pis kokular yayılmasına sebep olarak evinizden soğumanızı sağlayabilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda gidere sert çubuklar sokmakta sorunu çözmeyecektir. Bu noktada robotla tıkanıklı açma sizlere hem kolay hem de kalıcı bir çözüm sunmaktadır.

B-Banyoda Robotla Tıkanıklık Açma

Banyoda robotla tıkanıklık açma

            Banyo lavabo ve duş giderlerinin en önemli tıkanıklık nedeni saçlardır. Özellikle duş gider borularının belirli bir noktasına takılan ve burada biriken saçlar açılması oldukça zor tıkanıklara neden olur. Yine ayna karşısında dökülen saçlar lavaboların tıkanmasını sağlar. Robot kullanılan duş ve lavabo tıkanıklığı açma makinesi sayesinde kalıcı olarak bu sorundan kurtulabilirsiniz

C-Mutfakta Robotla Tıkanıklık Açma

mutfakta robotla tıkanıklık açma

            Mutfak lavabosuna düşen pirinç gibi küçük besinler belirli bir süreden sonra tıkanıklığa neden olmaktadır. Özellikle tıkanıklık nedeniyle oluşan pis kokular mutfağınızı kullanılamaz hale getirebilir. Bu noktada kalıcı ve kesin çözümler sunan firmamız bu problemden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamaktadır. Robotla tıkanıklık açma yöntemi sayesinde mutfağınızı oluşan pis kokulardan kurtararak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

D-Kanalizasyonda Robotla Tıkanıklık Açma

kanalizasyonda robotla tıkanıklık açma

            Gider borularının bağlı olduğu kanalizasyonların tıkanması durumunda çevreye rahatsızlık veren bir koku yaymaktadır. Normal tıkanıklara göre daha zor açılabilen bir tıkanıklığa sahip olan kanalizasyonlar çevre için oldukça önemlidir. Apartman kanalizasyonlarının borulara zarar verilmeden temizlenmesi için profesyonel yöntemler uygulanmalıdır.

Robotla Tıkanıklık Açma Fiyatları

       Kullanıma bağlı olarak tıkanan gider borularının ev ve ya işyerinizi kullanılamaz hale getirme durumu ile karşılaşmanız sizi korkutmasın. Çünkü firmamızın sunduğu robotlu tıkanıklık açma makinesi sayesinde kullanım alanınızda herhangi bir kırma ve dökme işlemi uygulamadan kesin çözüme kavuşturmaktayız.

         Gider borularının değiştirilmesi işleminden çok daha makul fiyatlarla kalıcı çözüme ulaşmanız mümkündür. Robotla tıkanıklık açma yöntemi için tek yapmanız gereken firmamız ile irtibat kurmak olacaktır. Profesyonel ekibimiz ilk olarak kullanım alanınızda keşif yaparak sizin onayınız doğrultusunda robotla tıkanıklığınızı açmaktadır.

Content Protection by DMCA.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*